Rommart

Jak vypátrat odcizený mobil?

Včera mi byl odcizen mobilní telefon Nokia 5230. Jak mám postupovat abych se s ním shledal? Vím někdo podotkne kašli na to kup si nový, jenže v něm byla datovka s fotkami které již nikdy seženu. Pokud znám imei, je nějaký program který když zadám imei je schopen daný telefon nalézt? Nebo na koho se obrátit o pomoc s vypátráním?

Odpovědi
jáára

Tohle se řeší na Policii. zároveň si udělej leták, že postrádáš to a to a obešli bazary, zastavárny v okolí. takhle sem našel HTC za 3 dny

anonym

Na PČR – mohou jej zablokovat.
Ale to je tak vše.

mojitek

Policie telefon neumí zablokovat bez IMEI,oni to budou řešit s operátorem. Musíte jim dát IMEI telefonu(to je takové rodné číslo telefonu,každý telefon má jiné)-jinak to nelze.Takto zablokovaný telefon je k ničemu,i při výměně SIMky se nedá používat