jak vypalovat filmy do dvdýčka??

mám menší problém. nevím jak vypálit film který se bude přehrávat v dvdýčku prosím porad'te. mám nero burning rom a jinak celý to je nero 9 je mi vůbec tohle k něčemu??? porad'te prosím jak mám vypalovat děkuju předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bumbes

http://www.nero-download.cz/cz/58/na­vod-k-nero/dvd/

Další odpovědi
panenka

Pokud ho máš stahlí v PC tak si otevři Nero burning rom klikni na vytvořit datové DVD pak dej přidat vyhledej si kde máš film uložený a pak klikni na něj dej přidat další a vypálit tot vše.