Aldys78

Jak vypálit prezentaci z power pointu na dvd včetně hudby? Děkuji mnohokrát.

Jak mám vypálit pezentaci z Power Pointu na Dvd, aby to šlo i s hudbou a zůstala zachována i kvalita? Děkuji.

Odpovědi
Q

Hudba pro PP je většinou uložena buď v .mp3 u daného obrázku – scény, videa a nebo je jím podbarvená celá prezentace. MP3 soubory jsou plně dostačující. Pokud se jedná o tvorbu DVD, záleží, kde bude to DVD přehráváno. V PC pravděpodobně pojede jakkoliv standardně vypálené, nejlépe jako data. Problém nastane v přehrávačích, ale ještě větší v tom, že je to značka od značky (přehrávače) a použitého vypalovacího média jiné