Angeles

Jak vypálit hru?

Stáhla jsem si z netu doplňky the sims, a teď bych si je chtěla vypalit. Mám je vypalit jako kdybych vypalovala normální CD? Nebo to mám vypalit na DVD? Dík.

Nejlepší odpověď
anonym

Vůbec neni nutné stažený ISO/BIN soubor vypalovat … to Je zbytečné plýtvání plastem ;)

Stačí jen stáhnout program Virtual CloneDrive http://www.slu­necnice.cz/sw/vir­tual-clonedrive/

V něm stačí ISO/BIN soubor otevřít a CloneDrive Ho připojí jako virtuální cd/dvd

Další odpovědi
Michal Kole

Je to ve formátu ISO?

Spustťe svůj vypalovací program. Najdete volbu Vypálit image.

Záleží na velikosti. Pokud je velikost do 700 MB tak volte CD pokud je víc vypalte na DVD