22aa

Jak vypálit audiocd přes externí vypalovačku?

Dobrý den.
Mám problém vypálit hudební cd přes ext. vypalovačku.
Když otevírá se vypalovačka a pak ji zase zavřu tak mi to píše prázdné cd.
Mám cd rw.
Děkuji.

Odpovědi
elkon

Stejně jako u vestavěné. Vypalovací program si ji najde sám. Je logické, že když vložíš CD, tak ti hlásí prázdné CD, když na něm nic není. Při vložení CD, má počítač snahu přehrávat obsah (podle nastavení).

Dochy

Těma komentářema jsi to moc nevylepšil.
Krátký kabel – blbost. To bude vadit jen když Ti nedosáhne tam kam potřebuješ.
Pořizovat HUB? máš problémy se zařízením a ještě tam chceš vrazit něco dalšího, co ty problémy může ještě přidat? Blbost.
Osobně bych doporučil normálního prodejce co umí česky. Sice to nebude stát 350 ale 700, ale dostaneš produkt s jasným popisem a prodejce Tě nebude krmit nějakýma blbostma o krátkém kabelu, protože bude umět česky a bude znát tu techniku co prodává. Popis „Tato externí vypalovačka DVD využívá port USB3.0 a optické nahrávání a vytváří superrychlý přenos dat rychlostí 5 Gb / s. A podporuje plug and play. Řidič. Také široce vhodný pro systém WindowsXP/2003/Win­8/Win7/Vista/Li­nux/Mac10 OS.“ mluví sám za sebe.

22aa

Problém vyřešen. Já mám od ukrajince který umí česky vypalovák za 200 s lepším kabelem.

22aa

A ten ukrajinec co umí česky má bazar má vypalovačku za 200 kč a hezky vypaluje ale vypaluje jen mp3 a jiné datové soubory. Ten za 350 neuměl vůbec nic jak máte pravdu vypaloval prazdné cd ta za 350 a za 200 konečně něco vypálil. S tím dražím ze slev jsem vypálil max 3cd a stím za 200 jsem vypálil všech 8 cd. Což je rozdíl. Vypalovačka asus.

22aa

Externí vypalovák.

Dochy

Začni s tím, že pořádně popíšeš problém. Ideálně česky. Vykašli se na ty kydy okolo. elkon se ti snaží poradit a ty tu na něj vychrstneš tohle? Proč?

Kdes vzal informaci o krátkém kabelu?
O jaký USB port Ti jde?

22aa

No tak ten port usb slouží pro připojení externího hdd. Proto se to jmenuje odd + hdd drive. Už jsem na to přišel proto nelze jiným než tím jedním připojit ke kompu.
A na ten krátký kabel musím mít ten usb hub nebo li prodlužovák usb jinak tak nic nevypálím. Děkuji za přečtení.

22aa

Sice ten port nevyfotili ale kabel krátký ano. Vic odkaz na photo které jsem poslal.
A mám dobré zprávy přijde mi nová dvd vypalovačka z medvídka.

22aa

https://www.zas­levou.cz/Exter­ni-DVD-prehravac-pro-Windows-XP-3-0-Win8-Win7-Vista-d2952.htm

22aa

No měl od sleváků fotky ale to se smazalo.

22aa

A za druhé usb port je vzadu té vypalovačky a vepředu jsou dvéře od vypalovačky a klidně pošlu odkaz na online video.

22aa

No já ho fakt viděl na tý vypalovačce nic tam psáno nebylo vždyt tak není ani návod.
Víte jak je pod vypalovačkou ten usb kabel.
Tak ten.

22aa

já tomu také nevěřím není to tím že mám vypalovačku z číny?
Ted mi i selhává vypálení datového obsahu mp3 prej krátký kabel nejde nějak prodloužit?
Mám drajv external odd +hdd device
Děkuji,

elkon

Dnes je skoro vše z Číny. Délka kabelu nehraje roli, spíš jeho kvalita. Zřejmě to máš špatně nastavené.

22aa

Dobrý den a nevíte k čemu je port usb k tý externí dvd mechanice?
Pokud k ničemu tak jí můžu vyhodit s prominutím do smetí!!!

22aa

dávál jsem na to krabice tak nevím proč přes wmp to vypálit jde ale jinak ne.
Co je to za šrot!!!
Exterák na cd je pěkná blbost!!!