HDMI

Jak vypadnout na několik dní z domu když je vám 13 let?

Třeba nějákej zdarma pobyt jako tábor,neexistuje něco?Nemyslím babičku atd.
Doplňuji:
Třeba dobrovolnictví.

Nejlepší odpověď
autacek

polepšovna, nemocnice, až budeš starší, tak můžeš být instruktor na táboře
dokud ale za tebe budou mít zodpovědnost rodiče, bez jejich souhlasu to asi jen tak nepůjde.

Další odpovědi
Drap

Dnes zdarma nic neni. Můžeš vypadnout jedině po dohodě s rodiči. Jiná rozumná cesta neni.

badisko

Jak vypadnout na několik dní z domu no nejlepe z okna 3–4 patro postaci ..par dni si polezis v nemocnici …je to pobyt zdarma plati to pojistovna ..!!!!! .skoro jako tabor rano dostanes snidani ..obed a a veceri zalezi na zranenich …
Doplňuji:
na veku nezalezi ..13 nebo 40 let to je prast jako uhod…

rigormortis

Legálně ne…rodiče mají až do 15let úplnou zodpovědnost (tudíž oni musí dát souhlas) po této době mají částečnou (u něčeho musí mít souhlas, např řidičák do 18ti atd.), posléze mají vyživovací povinnost až do doby, kdy si najdeš zaměstnání tvému vzdělání odpovědné.
Smůla…dokud za tebe někdo nese zodpovědnost, nemůžeš si dělat co chceš.

Reezo

záleží pouze na tobě po čem toužíš. Je třeba se ale zamyslet nadtím, že ve 13 letech nejsi svéprávný a musel by tě mít někdo nastarost.

HDMI

Tak to je jasný,že by to dovolili rodiče.