Avatar uživatele
I M GAMER

Jak vypadat starší? Je mi 14, ale vypadám na 12…

Zdravím guys
Je mi 14 let, ale vypadám na 12…
Neporadíte mi jak vypadat starší?
Předem děkuji za odpověd

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, DoTazatel před 1838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Chovej se rozumně a budeš se jevit starší. V dospělosti budeš svému mladšímu vzhledu rád, uvidíš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Buď rád. Ale jestli mocímermo chceš, vyhol si hlavu, nos náušnici a piercing a nech si udělat tetování i na pudeli.. A budeš opravdu vypadat starší, pokud ti nebude vadit, že taky jako idiot.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Těžko radit jak činit tělu taková příkoří, aby vypadalo zchátralejší. Spíš se možná zamysli, jestli to není výhoda vypadat mladší. Jestli tě lidé nepodceňují a ty je můžeš překvapit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nezáleží na tom, jak vypadáš, ale jak jsi na tom rozumově. Za takových 20 – 30 let se ti tato schopnost bude hodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak se nehol.

Marci a na stáří to platí obráceně?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad „zjentek“: Cožpak se senioři nesnaží ze sebe dělat mladší, kolikrát blbnou na kvadrát a chovají se dětinsky? Třeba se ožení s dvacítkou? Nebo si nechají udělat
v 80 letech kačeří pusu? 🙂

před 1838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

To je sice fakt, ale sami mladší nevypadají, když ze sebe takto dělají pitomce. Na druhou stranu, já když si tady po sobě přečtu histerii, tak bych mladší vypadat mohl! (; Mladší, a blbější (chovej se rozumně a budeš se jevit starší).

před 1838 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek