I M GAMER

Jak vypadat starší? Je mi 14, ale vypadám na 12…

Zdravím guys
Je mi 14 let, ale vypadám na 12…
Neporadíte mi jak vypadat starší?
Předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
marci1

Chovej se rozumně a budeš se jevit starší. V dospělosti budeš svému mladšímu vzhledu rád, uvidíš. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Buď rád. Ale jestli mocímermo chceš, vyhol si hlavu, nos náušnici a piercing a nech si udělat tetování i na pudeli.. A budeš opravdu vypadat starší, pokud ti nebude vadit, že taky jako idiot.

klumprt

Těžko radit jak činit tělu taková příkoří, aby vypadalo zchátralejší. Spíš se možná zamysli, jestli to není výhoda vypadat mladší. Jestli tě lidé nepodceňují a ty je můžeš překvapit.

Kelt

Nezáleží na tom, jak vypadáš, ale jak jsi na tom rozumově. Za takových 20 – 30 let se ti tato schopnost bude hodit.

zjentek

Tak se nehol.

Marci a na stáří to platí obráceně?

marci1

Ad „zjentek“: Cožpak se senioři nesnaží ze sebe dělat mladší, kolikrát blbnou na kvadrát a chovají se dětinsky? Třeba se ožení s dvacítkou? Nebo si nechají udělat
v 80 letech kačeří pusu? 🙂

zjentek

To je sice fakt, ale sami mladší nevypadají, když ze sebe takto dělají pitomce. Na druhou stranu, já když si tady po sobě přečtu histerii, tak bych mladší vypadat mohl! (; Mladší, a blbější (chovej se rozumně a budeš se jevit starší).