Avatar uživatele
semtamzajdu

Jak vypadám z těchto úhlů?

Myslel jsem si, že vypadám ok, ale poslední dobou jsem tak trochu nejistý svým vzhledem. Potřebuju nějakého pořádného kritika (pouze ženu hetéro, gaye či bisexuála), aby se na to opatrně podíval mi řekl jak vypadám z těchto úhlů. Potřebuju, abyste byli přesní (tzn. nebyt hodní, ale ani neprehanet.https://y­outu.be/lqWup­bafhN8
Odpovědi od rasistů pochopitelně nebudu brát vážně.

Jak vypadám z těchto úhlů? – 0:08, 0:15, 0:16 0:19
Upravu neberte v potaz. Byl jsem doma a nedbal jsem na to. Chci odpovedi jen od ženu hetero, gayu či bisexuálu. od jinych se nepocita.)Díky.

Zajímavá 0 před 1494 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Nezáleží jak vypadáš, ale jaký jsi uvnitř. Jaký máš účes, oblečení, kérku a jiné věci, to je dědictví potomků a tvoje úprava. Je větší pravděpodobnost, že chytnu koronavir než to, že se potkáme, takže moje hodnocení není důležité. Ale už to, že se tady předvádíš a chceš vědět, jak vypadáš o tobě dost vypovídá.
A tady se asi odpovědi od daných lidí nedočkáš, protože nikdo takto veřejně nepřizná svou jinou orientaci.

Upravil/a: Kelt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Já se po*eru, tvl. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
icurusL

Vypadáš nečekaně…jako člověk. Vzhledově exotického původu.
Ale abych tě hodnotil řekněme na stupnici od 1–10 v tom jak ti to sekne, tak to nemůžu říci. Každý člověk je přeci v nějakém ohledu krásný, aspoň se to tedy říká, do vnitřku se už nevidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

To ti řekne jen psycholog po důkladném sezení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek