doney gal

Jak vypadají obyvatelé střední Asie?

Jak vypadají obyvatelé Kazachstánu, Uzbekistánu, Turkmenistánu, Kyrgyzstánu a Tádžikistánu? Jsou to běloši, šikmoocí snědí arabáci? Nebo od všeho trochu?

Odpovědi
led

Pôvodní obyvatelia bývalých sovietskych stredoázijských republík nie sú „běloši“ ani „šikmoocí snědí arabáci“, vizuálne patria k skôr k mongolskému typu, než typu obyvateľov Arabského poloostrova a Južnej Ázie.
Uzbeka od Araba rozoznáte, ako aj Kirgiza od Nóra, alebo Inda