redy

Jak vypadá váš pohodovej večer?

Vínko nebo kávička, čajík, něco k zobání. 🙂

Máte každej večer podobnej tomu včerejšímu?
---------- 🙂
Děkuju

Nejlepší odpověď
briketka10

Každý večer sleduju své oblíbené filmy s kávičkou
a v teplíčku. Zapálím si jednu dvě cigaretku. Dnes
jsem doslova vymrzla, tak si vážím toho, že jsem
doma s kočičákem dostal odměnu v podobě dobrého¨
masíčka. Čekal na mě moc dlouho. A nyní už chrápe
nažuchnutej, jak pytel 😁
Mám tu k zobání smažená drůbeží jatýrka s cibulkou a
okurkou MŇÁM.

Dále občas se tu objevím,
udělím palečky a odpovím :)

Další odpovědi
marci1

Někdy v klidu doma,
někdy zase venku.
Někdy u supr ohňa,
někdy v ruce sklenku.
Někdy zase na plese,
někdy sním si o lese.
🙂

gecco

Mám večery vzájemně i dosti odlišné…
I představu o pohodě…

  • vínko a zobání (ovoce nebo ořechy) a klid
  • pivko a pokec s kamarády
  • vínko (pivko) a vaření (u toho se taky zobe)

😉

jirka F

Koukám na TV a u toho piji minerálku někdy i medovinu nebo si udělám třeba i polévku. Když je hospoda otevřená a mají tam nějakou zábavu tak se jdu podívat tam.

Lamalam

S manželem na rybách. On se marně pokouší chytnout nějakou čudlu. Já fotím kýčovité západy slunce a zabíjím komáry.

Kepler

Nemám každý večer tak pohodový jako dnes, ale většinou si dávám rajčatový džus s vodkou. V žaludku se mi rozlévá blahodárné teplo, v hlavě blaženost a ještě dělám něco pro své zdraví. Víš, co je v rajčatech vitamínů, vlákniny a antioxidantů?

quentos

Muzika, víno nebo pivo, případně kafe, dobrá kniha nebo scrabble…

tobby

Mám rád letní večery a zahrádce, ale úplně nejlepší je západ slunce u moře.

Lurius

Většinou si pustím nějakou hru se silným příběhem a v klidu se do něj ponořím, k tomu si dám brazilskou kávu nebo earl grey s citrónem a něco slaného, (nejlépe nachos nebo pistácie) :)

jirka F

Keplere rajčatový džus s vodkou jak to chutná prosím tě?

Kepler

Úžasně! Je to vlastně nejjednodušší koktejl „Bloody Mary“. V rajčatovém džusu (podle výrobce) bývá přítomná i mořská sůl. Je to nesmírně osvěžující, zvlášť když se to pije hodně vychlazené. Ale kdo nerad rajčata, tomu to asi moc nebodne.

briketka10

Jo to znám, ale s pepřem :))

Lamalam

Já to taky znám, ale bez rajčatového džusu:-))