Smackdown

Jak vypadá správně udržovaný muž?

Muži a údržba.

Nejlepší odpověď
mosoj

Správně ? Podle čí představy?

Další odpovědi
quentos

Něco málo z archivu: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-spravny-chlap-by-mel-trochu-smrdet

Kepler

Tak móda se mění (účes, strniště), ale ve společnosti by neměl smrdět, měl by být čistý, stejně tak jako jeho oblečení. Pokud jde o farmáře v domácím prostředí, tak je to vlastně jedno. Když smrdí od zvířat a čouhá mu z bot sláma, je stylový 🙂 Některé baby to mají dokonce rády. Důležitá je taky psychická pohoda, neměl by mít tik v obličeji, protože má doma semetriku.

Drap

Vypadá udržovaně.

zjentek

Oni mi to nejspiš smaznu, ale „u nas na Prajzske“ nam staři chlapi od maleho smrada vštěpovali do hlavy, co možna znaš i mimo Prajzko, že každy spravny mlady muž ma umyteho ptaka a f kapse nuž, tož kdejaky cyp tu u nas se teho chytnul už od děcka, i když teho eště nebylo tolik třa a stačilo, měli pravdu, vic tu u nas nebylo nikdy nikde třa až do doby těsně nad hrobem.

ivzez

Co si představujete pod obratem
„správná údržba muže“?

autacek

Správný chlap má smrdět. 😉

http://www.li­demezilidmi.cz/blog/spr­avny-chlap-ma-smrdet

Tyler Durden

Je toho hodně… Důležitá je PRAVIDELNOST a DŮSLEDNOST ve všech částech péče. Viděl jsem na netu i bodový program, který si každý individuálně upravil dle potřeb (např. četnost holení v týdnu je individuální).
Údržbu lze rozdělit cca na části: denně, několikrát za týden, týdně, 1× za 14 dní a jednou měsíčně.
Obecně udržovaný muž dbá o osobní hygienu, chodí k holiči min 1× měsíčně, pravidelně stříhá nehty cca 1× týdně, upravuje chlupy v nose, uších, zarovnává obočí, zkracuje tělesné ochlupení delší než cca 1 cm, atd, atd.......

Emefej

Alespoň jednou měsíčně by se měl umýt a oholit.

tatanka

Jako agent 007.

Kryšpín

Hulí oblbováky, občas si dá pivo, někdy si dá Castrův doutník, vyholená půlka neb celá léba, případně copánek, pivní břicho, ohozen od rákosníků, když je mlaďoch vede starší bábušku, když je staroch a dobře zazobán, tak udržuje zlatokopku, a.p.