bolak

Jak vypadá odpověďácký tričko? Dá se s tím normálně chodit ven, mezi lidi a nepropadnout se studem?

Pošlete foto, kdo máte…
Doplňuji:
A chtěl by někdo to moje? že bych vám ho poslal na nějakej p.o.box, jestli na něj teda už mám právo…sám nevím, žádná nabídka mi na email nepřišla…

Teda, já se ještě tak úplně nerozhod, třeba si ho nakonec taky nenechám poslat.....ono triček mám sice dost, ale kvalitní hadr na podlahu aby člověk pohledal…

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Normální obyč triko, 100% bavlna.

http://i48.ti­nypic.com/2iky0p1­.jpg
Doplňuji:
Výsledkem improvizace a nedostatku lidí je to, že předváděný model oděvu neodpovídá velikosti modelky.

Další odpovědi
anonym

Tak já,náhodou v něm chodím,je to pro mne parádní tričko a každý mne obdivuje,ale jen ten,kdo není tady zaregistrovaný! ☹

Ella

černé tričko, příjemné na nošení, vlevo nad srdcem má malý, téměř nenápadný nápis odpovědi.cz… studem se nepropadnete :) tričko patří mezi to lepší co se dá v českých ulicích vidět…

quentos

došlo včera, na sobě jsem ho tudíž ještě neměl, ale nosit se dá uplně v pohodě, bez studu – ba naopak :{)> pro srovnání, viděl jste někdy trika fy. Kenvelo? Ta má nápis na svých trikách tak trapný a nevkusný, až je to děs. (Hlavně aby ho nikdo nepřehlédl.) Triko s logem Odpovědi.cz budu naopak nosit rád, jak už bylo řečeno, nápis na něm zdaleka tolik nepoutá pozornost.

mosoj

Už nemohu , nějaký čas jsem s ním leštil auto.
Černá trička nenosím.

Sůwa

Normálně bylo k vidění tady:
http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka
ale už se mi tam nějak nezobrazuje asi proto, abych si nedělala plané naděje. Nedělám!

anonym

Umim ale poslat MMS. :-p Tak mi sem poslete vase tel. cislo a ja vam ho poslu . Ale mam inkognito . :-p

bolak

jo to víš že jo, já ti dám svoje číslo, ty mě budeš votravovat, já ti to přestanu brát a ty na mě podáš žalobu.. toodle noodle

pošli mně to z mobilu majlem..

briketka10

a to máte holky ještě schovaný ručníky, utěrky a mejdla postrkaný po skříních darovaný k MDŽ to snad nee ?? nebo jó..

anonym

Mam ! Deku s tygrem. !
Ale Vanocni kolekce uz nemam , to prisaham.
A k te dece : Byla jsem v zivote zamestnancem jen jeden jediny rok – po materske v roce 88/89. Z toho roku je ta deka. 🙂 Pak uz jsem " jela " jen sama na sebe a nikdy uz bych nezmenila a nezmenim.
I kdybych dnes skoncila a zustala doma , tak vim, ze doziju. A to mi dodava pocit jistoty a pocitun stesti .. , ze uz nebudu muset byt nikdy v tom kanclu vedle hajzlu a obcas jeste na zaskok budit lidi telefonim budickem. 🙂
P.S. Dozila bych sice s rohlikem a vodou , ale dozila . Musela bych jen propocitat " kolik tech rohliku do sve stovky budu potrebovat " a obcas i nejakou svicku na sviceni. -iv-
🙂

anonym

Bolak, ja ho mam jeste v igelitu . Tak jak jsem ho dostala. Schovavam si ho jako vzacnost. A mam jen zakl. vzdelani a neumim to sem nastrkat do toho pc.
Schovavam si ho na horsi casy, az prijde euro a nebudu si moct uz zadne jine koupit v obchode.
Odpovedi mi jeste slibili teplaky a trenky. Ty budu nosit take .. pod sukni to neni videt.
Mosoj jednou napsal, ze v nem lestil auto a ze si v nem pripadal jako blbec. Tak si to triko sundal a sel na odpovedi . Tam uz si jako blbec nepripadal . 🙂
Ja to mam tak nejak obracene.
Ale jsem zavislak … , tak se nejdrive musim jit lecit. 🙂
P.S. Mosoj, berte to jako vtip. Ne vsechno se zamracenym a uz predem skrcenym celem ! Trochu vice uvolneni to chce. 🙂
Ja uz si preventivne beru prasek na uklidneni, az budu cist vasi odpoved. : (

  • iv-

mosoj

Jako blbec ne, ale jako v mateřské školce ano.

anonym

Ja to mam stejne ! Alespon v necem se shodneme .
Ja si pripadam tady take jako v materince. My jsme s Bolakem ucitele a vy nasi zaci. :-p

bolak

pořád v igelitu jo? ala priessnitz?

připomělas mi jednoho mýho kámoše, když si šel koupit balón na fotbal..tak dlouho vybíral, chodil po obchodech, vochmatával, přejížděl prstama kůži a by vybral kvalitu, a když nakonec nakoupil, všechny nás zavolal abysme se šli podívat na tu krásu…tak sme všichni šli, měl ho tam vystavenej na poličce, dal si ruce v bok a povídá „to koukáte co?“ .a my říkáme „no to teda, pěknej si vybral, tak poď, teď zrovna sme domluvili fotbálek, tak ho můžem ozkoušet“ a von vykulil voči, zaťukal si na čelo a uplně hystericky vyhrknul „ste se zbláznili ne?!!! , kurva dyť by se ještě poškrábal!!“

ale je fakt že mu vydržel… už je to pět let a je stále jako novej :)

anonym

A ja takhle nosila 5 let prvni mobil .. v ponozce ! 🙂
To se jeste tenkrat neprodavaly ty tasticky na ne .. a trcela mi z te ponozky vzdycky antenka ! 🙂
A skoro se mi do te ponozky ani nevesel. 🙂
Ted uz je nosim bez ponozek a bez tasticek .., ale tenkrat pro me byl ten mobil vzacnost.

  • iv-

annas

Iv, dnes perlíte.

annas

Fakt je, že tričko je kvalitní, zřejmě nebude z tržnice. Ale já bych v něm na ulici nešla. Měla jsem ho jednou, a to na zahradě. Stejně tak jsem nosila na zahradu maturitní trička. Některá mám ještě schovaná na památku.