Rokio

Jak vypadá chování řidiče, který svým chováním ohrožuje dopravní provoz?

Ptám se, abych věděl, čeho se vyvarovat, kdybych usedl za volant, i když nemám řidičák. Bál bych se, abych nebyl obviněn z obecného ohrožení.

Nejlepší odpověď
Drap

Zbavit svépravnosti a doživotní nucené práce.

Další odpovědi
Kelt

Jak může někdo tak uvažovat. Sednout za volant a nemít udělaný řidičák. To je jako kluci, kteří najdou nevybuchlou bombu a neví nic o pyrotechnice. No zubatá by tam přijela rychleji než sanitka.

elkon

Tobě zřejmě pomůže ústavní léčba, než někomu ublížíš. Nejvyšší čas.

JežíšKristus

Drap už má dost 😂😂