Lgee

Jak vypadá běžná denní rutina boha?

Být bohem je určitě super ale koho by to bavilo dejme tomu 10 miliard let?

Nejlepší odpověď
Anikitos

No Bůh či bohové jsou nadpřirozenými silami – božskými entity, takže s největší pravděpodobností nemají lidské vlastnosti a nedokážou se nudit.
A i kdyby ano, tak mají celý vesmír ”na hraní” nebudou se přece omezovat jen na Zemi… :D

  • – –

michalds – pouze křesťanský Bůh se píše s velkým ”B,” protože je to jeho jméno.. -_- :P

Další odpovědi
michalds

Bůh se píše s velkým počátečním písmenem!

Rokio

Nevím, ale vím, že Bůh do dění na Zemi nezasahuje od stvoření světa.

Roman71

To je úplně mimo hranice lidského chápání že? Mít nekonečně dlouhý život a neomezené schopnosti, být Bohem, určitě bych se nenudil :)

Mimochodem, titul Bůh se píše s velkým „B“. Bůh s malým „b“ je označení pro cosi, co má Boha pouze představovat, ve většině případů to bývají pouhé modly (sošky z různých materiálů).

Kepler

Pokud bůh existuje, určitě neví co je to den a co je to rutina. Pokud má na svědomí stvoření toho bordelu, kterému říkám Vesmír, pak se určitě musel vzdát odpovědnosti. Buď už dlouho spí nekonečným spánkem, nebo to občas po očku pozoruje a má z toho neskutečnou jundu.

Kelt

Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Bůh nemá starosti jako člověk, nezná pojmy jako člověk. Jako energetická bytost je všude v celém vesmíru a stará se , aby vše fungovalo, jak má. Víme, jak je velký vesmír? Nevíme. A pokus si myslíme, že za to, co se děje na Zemi, může Bůh, tak jsme na velkém omylu. Stejně tak ředitel velkého podniku nemůže za to, kdo si na parkovišti ťukne auto.

orestez

Pokud b – Bůh nespí, nezná naše noc a den, tak bdí nad otázkami. Buď někoho kopne, nebo jako b – Bůh selhal.

Edison

Než Bůh stvořil vesmír, tak se opravdu nudil a proto stvořil náš vesmír. Ovšem vzhledem k věku vesmíru a své entitě má zcela jistě naprosto jiné vnímání času. A jak se zdá, čas bylo zřejmě to jediné (kromě Boha), co před vznikem našeho vesmíru existovalo.

On evidentně nejen člověk z nudy nadělá spousty kravin.

dudu

Pozemský červe, neposuzuj druhé podle sebe, natož samotného Boha! ON přece nemusí mít den ani noc, natož podléhat času, který je pouhý lidský výmysl. Já vidím Boha coby energetickou bytost kterak nahlíží na holografickou projekci jednoho z vesmírů a kontroluje stav a vývoj situace rozehrané v „hnízdech“ jednotlivých civilizací. Mimo jiné u nás /pokusných bytostí/ zkoumá schopnosti šedé kůry mozkové šlechtit energii vakua jakož i kauzalitu změn charakteru vesmíru od fraktálů k entropii.

Anikitos

*entitami

Anikitos

Jo, někteří neberou v potaz vznik vesmíru (někdo ani světa) ani Boha – tzn., že nemá žádné stáří, On prostě vždycky byl a bude.