FlAsh_7

Jak vypadá 400g uvařených brambor a 200g mletého masa? Jak moc jídla je to na oběd?

Nejlepší odpověď
anonym

400g uvařených brambor vypadá jako taková žlutá hromada.
200g mletýho masa vypadá jako taková menší hromada. Nebo třeba koule. Nebo placka.

K obědu (ale třeba i k večeři nebo svačině) to je přesně 600g jídla.

Další odpovědi
elkon

Dobře to může vypadat, když se z toho něco udělá.

Kepler

Stačí to i na oběd pro dvě osoby, když si z toho mletého masa udělám karbenátky (ono to to trošku nabude dalšími ingrediencemi). K tomu metr piv a oběd jako vyšitý.

da ny

Pro 60 – 70 i 8O g kg člověka je to na 1 z denních porcí moc.
Pro člověka s hmotností třeba 120 kg s výškou 200 cm možná akorát :)
Popis vzhledu viz. Astaroth47.

aliendrone

Úplně normální porce pro dospělého přiměřeně fyzicky aktivního chlapa. Pokud tedy „nedrží dietu“ nebo podobné bejkárny. ;) :D :D

da ny>>> Nejsem žádný obr, měřím jen 186, vážím 91 kg a PŘESTO masa URČITĚ není moc (průměrné 2 karboše), možná bych klesl s těmi vařbramy na 350g (kdyby byly dobře m.m.). Nebo jinak – vzal bych to po příchodu z celodenního dřepění v kanclu za stolem, jestli bych se ale vrátil z celodenního štípání dřeva (no, to jsem přehnal, bo z CELODENNÍHO štípání dřeva bych se při aktuální kondici již NEVRÁTIL, byl bych k vyzvednutí na patologii ;) :D :D), tak bych prskal, brblal a remcal opravdu kvalitně. ;) :D :D

Kepler>>> COŽETO? Oběd pro DVĚ osoby?!? (jo, mleté nabyde strouhankou atd. ale také se z něj DOST vysmaží, nula od nuly pojde – tedy jestli neděláš vyložené „strouhankonátky“)
LIDI BACHA! Ke Keplerovi na oběd nechoďte na lačno, bo byste tak i odcházeli! Tedy… pokud nepatříte k těm, jejichž hlavní složkou stravy je „tekutý chléb“. ;) :D :D