Jarek

Jak vynuluji počítač u BMW 530D r.v.2002 např.po výměně oleje? (obnovení čtverečků na displeji)

Jde si to udělat sám tak jako u jiných vozů? V servisní knížce, která je navíc v němčině o tom není zmínka. A nechci zbytečně navštěvovat servis BMW, když po nich nic nechci, vše jsem si udělal sám, jen vymazat počítač a nastavit ho na výchozí stav(5 zelených čtverečků na displeji)

Odpovědi
Vaclav-p

propojením pinu 7 v zásuvce na diagnostiku s kostrou přez odpor 1ohm ale doporučuji zakoupit anulátor servisu na bme cena se je okolo 1 300,– nebo zajet do BMW kdekoliv Vám ho za pár korun vymažou cca 200 – 500,–