Jak vymontuji baterii z Fabie 1,9sdi

Jde to i doma v garáži? Musí se pod auto?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to tvoje auto ano jde to. Pokud to není tvoje auto, ani garáž a auto je zamčený, tak bohužel musíš pod auto.

Další odpovědi
venkovan

Jednoduše. otevřeš kapotu, najdeš akumulátor, odpojíš svorku – pólu (kostru), potom + pólu, případně uvolníš držák autobaterie a akumuláor vyndáš.
Až tam dáš nový, nabitý či až ho tam vrátíš, postupuješ obráceně jako při vyndavání. Jen musíš počítat s tím, že až akumuátor vyndáš, rozhodí se ti ladění autorádia, hodin a často i počítač řízení motoru (zpravidla se sám po několika desítkách kilometrů nastaví).
Je to dobré vědět – při dopravní nehodě se spolu se záchranou lidí i odpojuje akumulátor (podle závažnosti nehody – dělají to zpravidla hasiči když k nehodě přijedou)

Gabe

Pokud nekdo zada takovouhle otazku,bylo by asi lepsi resit otazku jinou a to :Nemam radsi jezdit tramvaji?Chapu ze nekdo neni talent na auta,ale tohle je husty.