Avatar uživatele
venkovan

Jak vyměňujete dálniční známku na autě?

Měníte celé čelní sklo se starou dálniční známkou každý rok a nebo jen vyříznete sklo se známkou a dáte tam zpět stejný kousek s novou známkou? Známka stojí málo přes tisíc korun, a čelní sklo mne přijde na patnáctinásobek a ještě musím dva dny být s autem v servisu.
Doplňuji:
Díky. Už začínám chápat, proč každý druhý rok po výměně okna mám to nové škráblé na stejném místě jako před rokem když mi dávali jiné. Ale okna měnit už nebudu, vyměním celé auto, po novém roce jsou na ně i slevy, tak by to mohlo být výhodnější.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym před 4829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

Já ji neměním,bo jsem svým způsobem taky venkovan a tak ji ani nemám.Když jedu někam dál,tak narychtuju navigaci,aby mě vedla všude možně,jenom ne po dálnici.Je to sice dražší,ale mám jistotu,že nepotkám nějakýho Trpišovskýho :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to je zbytečné měnit čelní sklo,já měním celé auto příjde to levněji:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

úplně normálně, dá se to nahřát třeba fénem nebo spejem na odstranění samolepek. Jde to hezky. Někdy stačí opatrně seškrábnout žiletkou.
Žádný problém. Že by možná rukama? :D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Normalně to seškrábnu a hotovo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Pane zlatej dnes jsou jiné možnosti seškrábnete /nebo nahřejete /odtraníte a pak přilepíte novou. Je to otázka chvíle.
Možná „dřív“ se to dělalo postaru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Až budete příště lepit dálniční známku, nejdřív ji jako zlehka otřete o flísovou bundu . Potom teprve přilepte na sklo. Pak půjde dolů snadno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jednoduše seškrábnu a nalepím novou. Čelní sklo neměním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

tak to netuším mé soukromé letadlo nemá dálniční známku, nahoře ještě dálnice nikdo nevymyslel.
Teď vážněji. Když jsem dálniční známku ještě kupoval tak jsem ji lepil na sklo izolepou tak aby tam držela a dala se jednoduše odstranit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Soused mě naučil nalepovat známku na sklo.
Nejdřív ji odlepenou od podkladu párkrát nalepí na kalhoty, nalepí se na ni chloupky z látky a pak teprve na sklo 🙂. Dolů pak jde snadněji 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fanynek

nehtem seškrábnu kousek,nejlépe roh,abych ji chytil mezi prsty a pak opatrně strhnu,jde to skoro stoprocentně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek