Tonda Ehler

Jak vyměnit žárovku u auta?

Pokazila se mi žárovka u předního světla na autě Škoda Octavia 2 a já nevím jak se ke světlu dostat světlo drží na jednom šroubu ke kterému Bohužel nevím jak se dostat

Odpovědi
autacek

Zkus to podle návodu, nezřídka je (neuvěřitelně) nutno i výměnu žárovky svěřit servisu.

Edison

A opravdu se má vyndavat to světlo? Jsou auta, u kterých to k výměně žárovky nutné je, a systém je na to uzpůsoben. Ale není to tak zdaleka u všech aut.

df

Napiš do googlu „jak vyměnit žárovku Octavia“, nebo to napiš na stránkach youtube.com. Uvidíš, kolik se toho na tebe vysype.

Pepa25

Záleží kterou žárovku, jak píše návod „ne všechny lze měnit svépomocí“. Dvojkovou Oktávku mám a potkávací halogenku jsem si měnil sám, i když nejsem zrovna nejzručnější, pomocí návodu. Žádné speciální nářadí nebylo potřeba.