Jak vyměnit otevírání dveří u lednice s displejem?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jaká je to lednice, je k ní návod ? Umožňuje to vůbec ? Jak je řešeno datové spojení ? Kabel je napájen nebo je tam konektor ?

Před prací lednici VYTÁHNĚTE ze zásuvky a UZEMNĚTE se k topení (PŘES REZISTOR, alespoň 100 KiloOhmů). A nedotýkejte se kontaktů, aby nepřešel elektrický výboj a odpálil elektroniku v displaji

Další odpovědi
P.T.

NEMĚNIT!!!! Zavolejte autorizovaný servis. Těch 500 kč co si za to naúčtujou, vám za to stojí, protože na to máte od nich záruku. Už jsem viděl experty, co vytáhli kablík, pžehodili pant a při nasazování dvěří si to rohem někde odřeli. To je ještě v pohodě. Největší sranda je pak u těch, co si dvěře nasadí jakkoliv blbě nebo nakřivo a za chvíli se kroutí těsnění, lednice furt uvnitř taje, atd. Za tohle vám to myslím nestojí.

Zajděte k prodejci, zjistěte si nejbližší servis a nechte to na nich.