Jak vyměnit jmenovku ve zvonkovém tablu Tesla TT 94?

Našel jsem na stránkách výrobce návod, na kterém je trochu nejasně naznačeno, že se má plexisklový kryt nějak posunout na stranu a pak půjde vytáhnout. Mordoval jsem se s tím dost dlouho, pomáhal si šroubovákem, ale bezvýsledně. Je na to nějaký grif?
Doplňuji:
Tak se mi to konečně povedlo. Zamáčkl jsem plexisklový kryt jmenovky na pravé straně co nejhlouběji, až šla alespoň trochu zasunout pod kovový rámeček. Tím se plexisklo uvolnilo na levé straně a bylo ho možno vyjmout. Zdá se, že to zvonky přežily bez úhony.

Nejlepší odpověď
Já...

„Když natočíme nejdelší osten jmenovky tak, aby vyčníval z tabla nejširším jeho otvorem, posuneme jmenovku do poloviny výšky tabla. Pak točíme za vyčnívající osten jmenovky, až na jeho protilehlé straně dostaneme do kolmé polohy nad sebou dva jiné ostny, nejdelší po tom, který už vyčnívá vpředu. Popostrčíme předním ostnem jmenovky. A pak, když už je jmenovka venku, dá se rozšroubovat krásně, a uvnitř je všechno – všechno!!!“

J&T

😉

PS. Jde to, ale grif se prostě nedá popsat…

kablik

seš machr…