jak vymažu u fabieI,1,9tdi insp,blikající na palubním počítači,dík

insp

Nejlepší odpověď
kropitko

Už jste byl na kontrole?? Pokud ano,tak vyzkoušejte tohle..nezapínejte klíče, zmáčkněte knoflík počítadla kilometrů a držte, zapnout klíček ,pořád držte, po zapnutí klíčku pustit a otočit knoflíkem hodin doprava a je to...........­.......to se nedá vysvětlovat na dálku,jsem se u toho spotila..uf

Další odpovědi
Miroslavst

Přelepit izolepou a nebude vidět blikat :D
Ne vážně, jak radí kropítko. Nebo zajet do servisu, kde to napíchnou a vymažou.

Vaclav-p

tlačítkem na budíkach :)