LucinkaLLL

Jak vymažu?

Jak tady odsuď vymažu některé otázky? :)

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze, to může jen admin. Až dosáhnete úrovně Stříbrný, můžete je tzv. nahlásit, čím se skryjí a je pak opět na adminovi, jestli je vymaže.
Jediná možnost pro Vás je nastavit si v Nastavení v profilu soukromý (privátní) profil, pak žádné Vaše otázky vidět nebudou a zamezíte tím i možnost ostatních uživatelů kontaktovat Vás.

Další odpovědi
badisko

Budto napis adminovi…zde je kontakt …e-mail: info@odpovedi.cz
a nebo si otevri tu otazku ..dole si najdi nahlasit ..tak nahlas jako ostatni a admin ji sanad smaze …lepsi bude pisnou jemu…
Doplňuji:
Jo pokud jsou tvoje ..tak si jen zavri profil …v pravo u avatara otevri >nastaveni>Kartu profil>(Privatni ucet ) nezobrazovat informace neumoznit kontaktovani …a tim padem.nikdo neuvidi tve otazky ve tvem profilu ..ale taky ti nikdo koho nebudes mit v nasledovnicich nebude moct poslat zpravu interni postou…

anonym

Buď je nahlaš nebo napiš adminovy

danyy

Vymazat můžeš pouze svou otázku cizí můžeš nahlásit a admin jí zkontroluje jestli je v souladu s pravidly