kaolin

jak vymazat škrabance na komaxitované schrance

Zkoušel jsem už jemným smirkem ale to jen zeslabuje ale nic neřeší

Odpovědi
vlk samotař

http://soluti­ons.3mcesko.cz/wps/por­tal/3M/cs_CZ/EU-AAD/Home/OurPro­ducts/RepairPro­cesses/Polishin­g/ -Zkus tohle:

Bičiště

Zkus neředěný kuchyňský čistící krém na narez a smalt. Používám jej jako brusnou pastu. Má to stejný účinek jako drahé přípravky z drogerie. Modeláři na leštění plastu používají popel z cigaret. Opatrně se do něj přidá voda,aby dostal pastovitou konzistenci.