koník.

Jak vymazat paměť telefonu před prodejem?

Prodávám „chytrý mobil“ s androidem , sim kartu a microu sdhc kartu si nechávám. Jde tedy pouze o interní paměť mobilu. Stačí to uvést zpět do továrního nastavení, nebo pro jistotu třeba ještě starý smazaný soubory přehrát například videem (namířim mob do stropu třeba) a dam nahrávat video a až bude paměť plná, tak vim, že se k mím starým souborům jistě nikdo nedostane. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
badisko

tovarni nastaveni postaci …nebo jeste lepe se pripojit k Pc studiu a prehrat cely Firmware …a mas klid …bude jako novej a uplne cistej …