Jak vymazat

Nevíte někdo, jak RYCHLE, elegantně smáznout Historii Desktopu? Už mám dost plnou paměť.
Nese to sebou,ten výmaz,nějaká rizika?
Díky.

Nejlepší odpověď
kenyrts

otevřít v prohlížeči nastaveni-možnosti internetu-tlačítko ODSTRANIT HISTORII,bez jakéhokoliv rizika.

Další odpovědi
Vrátný

V historii jak popisuje kenyrts je to rychlé. Je možno zbytky ale najít. Používám CCleaner, to je vše pryč i cúůkiny. Je k sehnání na internetu a zdarma česky.