Voldemord

Jak vylepšit pc do 1000 Kč ?

Mám k dispozici 1000 Kč a chci zlepšit pohon her.Co vybrat ?(V minulé otázce jsem zjistil že grafiku ne)

Odpovědi
Hornisse

Bez toho, abys napsal co máš se ti bude těžko radit. Nicméně za 1000 Kč tak maximálně větší paměť. To zlepší práci s počítačem, ale výkon v hrách celkem minimálně.

Takže moje rada zní tu tisícovku si odlož a až si k ní něco přispoříš, tak si kup něco co bude dávat smysl.

Quimby

Hodněkrát sem ti už odpovídal na tvoje otázky a ty se stejně ptáš na to samé.

Pokud napíšeš, co od PC očekáváš, dáš sem nějaký rozumný rozpočet, tak ti s výběrem PC klidně pomůžu, ale za tisícovku si toho opravdu moc smysluplného nekoupíš, co tak vím z tvejch minulejch otázek, tak na dnešní hry bys potřeboval upgrade celého PC do 15 000Kč by to bohatě stačilo.

McArthur

Nechci nalhávat, ale 1000 Kč je na běžnou opravu počítače, ne na upgrade.

Za 1000 Kč se dá koupit paměť RAM. Bude ale záležet na typu a kapacitě. Je to také jedno velké bolístko starších počítačů, které mají méně jak 2 GB RAM. Jinak se za ty peníze mnoho dalšího, co by zvýšilo výkon neznámého počítače, koupit nedá.