FeraVykouřil

Jak vylepšit herní počítač s následujícími parametry?

Budou vánoce a já jsem dostal nápad, že bych mohl nějakým způsobem vylepšit PC, jenomže moc nerozumím tomu, jak to nakoupit části tak, aby k sobě pasovali (například když koupím grafiku, budu potřebovat silnější zdroj atd..)
Určitě bych chtěl koupit paměť RAM a grafickou kartu a cena by se měla pohybovat tak do 2 000,– až 3 000,–. Tady jsou parametry, které mám teď:

Procesor: AMD A8–6600K Black Edition
Pevný disk (HDD): 1000 GB
Operační paměť (RAM): 4096 MB DDR3
Grafika: AMD Radeon HD 8570D 2032 MB

Nejlepší odpověď
Quimby

Bohužel za tuto cenu si sotva koupíš ty komponenty, které už máš.
Takže pokud něco chceš, tak to bude v jiné cenové kategorii a bohužel narazíš na to, cos psal, že když koupíš grafiku, bude ti to brzdit procesor a naopak.

Další odpovědi
Lamalam

Za ty peníze si pořiď další 4GB RAM, na další ti asi už moc nezbyde.