Nikkol

Jak vyléčit „ztracený hlas“?

Nejlepší odpověď
Fidel

Pít a kloktat minerální vodu Vincentuku (není sice dobrá, ale pomáhá).

Další odpovědi
chudst

Tete pomohlo, ze skutecne dodrzovala „nemluveni“ a kloktala Vincentku. (Presto – mela hlasivky silne poskozene, ji trvalo relativne dlouho – snad dva mesice, nez se z toho dostala, doktorka ji rikala, ze pokud to nebude dodrzovat, muze to mit i hodne dyl. Coz snad ale neni vas pripad :) Proste nemluvte (!), kloktejte a za par dni se vam hlas vrati.)

Drap

Vincentku lze zakoupit v lékarnách také jako prášky.

Lenjička

Kup si v lékarně šalvějové bonbóny 🙂 100% fungují! Požívá je kamarád, který zpívá v kapele 😉

Maggie.b

Někde se píše, že je dobré nemluvit.