Jak vyléčit šeredný koutek u pusy (rozlezlý opar)???

Nejlepší odpověď
panenka

Mě na koutek pomáhá DUVIRA je to malá mastička koupíte jí bez receptu stojí kolem 80 kč.

Další odpovědi
Jahoda

Kromě mastičky, kterou doporučila kolegyně doporučuji další mastičky: Kosmín, Hemagel, Framykoin, zinková mast,.. Nebo další tipy: Udělejte si vývar z heřmánku a opar tímto vývarem potírejte papírovým kapesníkem; Udělejte si odvar z meduňky a potírejte s ním opar; Můžete potřít i líhem, ale bude to velice štípat, ale funguje; Dalším tipem je obyčejná zubní pasta. Tou můžete opar potřít a necháte zaschnout. Také pomáhá. Přeji brzké uzdravení od nepříjemných oparů 🙂

Michal

Je pravda to,co Vám zde radí.Poradí Vám i lékárník.Pokud by opar neustupoval do 3dnů,navštivte odborného lékaře,lépe hned!Lékaře radím proto,aby jste si neodbornou léčbou nepoškodila rty a vzhled.Pokud jste muž,platí totéž.Nejezte dráždivá a ostrá jídla.

Zdroj: život

anonym

Mám jednu radu,ale je dost hustá.
Má babička mi kdysi dávno poradila,že nejlepší lék je vlastní ušní maz.Ano,čtete dobře.Tímto mazem potírat dvakrát denně a opar zmizí během dvou tří dnů.

Málče

Určitě zkuste mastičku KOSMÍN na rty(cca 50kč). Nanáší se několikrát denně. K tomu si udělejte odvar z meduňky a tímto opar potírejte. Mám vyzkoušeno a perfektně to funguje.
Můžete k tomu užívat RIBOFLAVIN(vi­tamín B2).