Avatar uživatele
anonym

Jak vyléčit šeredný koutek u pusy (rozlezlý opar)???

Jak vyléčit šeredný koutek u pusy (rozlezlý opar)???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Mě na koutek pomáhá DUVIRA je to malá mastička koupíte jí bez receptu stojí kolem 80 kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Kromě mastičky, kterou doporučila kolegyně doporučuji další mastičky: Kosmín, Hemagel, Framykoin, zinková mast,.. Nebo další tipy: Udělejte si vývar z heřmánku a opar tímto vývarem potírejte papírovým kapesníkem; Udělejte si odvar z meduňky a potírejte s ním opar; Můžete potřít i líhem, ale bude to velice štípat, ale funguje; Dalším tipem je obyčejná zubní pasta. Tou můžete opar potřít a necháte zaschnout. Také pomáhá. Přeji brzké uzdravení od nepříjemných oparů 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Je pravda to,co Vám zde radí.Poradí Vám i lékárník.Pokud by opar neustupoval do 3dnů,navštivte odborného lékaře,lépe hned!Lékaře radím proto,aby jste si neodbornou léčbou nepoškodila rty a vzhled.Pokud jste muž,platí totéž.Nejezte dráždivá a ostrá jídla.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám jednu radu,ale je dost hustá.
Má babička mi kdysi dávno poradila,že nejlepší lék je vlastní ušní maz.Ano,čtete dobře.Tímto mazem potírat dvakrát denně a opar zmizí během dvou tří dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Málče

Určitě zkuste mastičku KOSMÍN na rty(cca 50kč). Nanáší se několikrát denně. K tomu si udělejte odvar z meduňky a tímto opar potírejte. Mám vyzkoušeno a perfektně to funguje.
Můžete k tomu užívat RIBOFLAVIN(vi­tamín B2).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví