Chmelican

Jak vyléčit obrovské bradavice + mnoho menších?

Mám hodně bradavic jak na nohou tak i na rukou, nepomohl mi ani dusík ani česnek. Existují ještě bezbolestné metody léčení??

Odpovědi
Drap

Ano, zajít si a kožní.

elkon

Kožní lékař. A na některé bradavice pomáhá vlaštovičník (má žlutou tekutinu, při narušení povrchu), lehce potřít, ale pozor, je jedovatý. Tak si pečlivě umývejte ruce.

dr.luha

Vyzkoušel bych hlívu ústřičnou, která na to funguje. Dá se koupit sušená napráškovaná, nejlépe přímo od pěstitele v e-shoppu. Pro lepší vstřebávání a větší účinek je dobré udělat lihový výtažek v 40% alkoholu. První výsledky se projeví až po třech měsících užívání.

EKSOT123

Česnek je myslím spolehlivější, než předepisované léky a žíraviny. Jenže je nutno ho tam udržet trochu dýl. Pokud se jedná o ojedinělé bradavice, stačí trošku utřeného česneku přilepit na bradavici náplastí a nechat několik hodin působit. A pro jistotu druhý den ještě jednou. Mělo by to být 100% účinné, ale místo je pak samozřejmě rozežrané a nelze to proto použít při velkém výskytu bradavic. Zkusit vlaštovičník, nebo kožního lékaře a kdyby to nebylo k ničemu, tak často náhle zmizí bradavice hromadně samy. Tedy nejspíš ne úplně samy, ale z nějakého dosud nezjištěného důvodu. Možná nějaká složka potravy, koupele, něco co podpoří odolnost těla i kůže,… těžko říct, čím to je.