jak vylecit nejlepe bronchitidu?

Nejlepší odpověď
Mili @

Jak se léčí Bronchitida potravinovými doplňky
Každodenní multivitaminový a minerální doplněk může pomoci předcházet nachlazení a jiným běžným infekcím, které mohou vyvolat bronchitidu; jiné doplňky pomáhají posilovat imunitní odpověď organismu a povzbuzují uvolňování hlenu a jeho vykašlávání. Doplňky určené pro akutní bronchitidu užívejte jen v průběhu onemocnění. Doplňky určené pro chronickou broncjitidu musíte užívat dlouhodobě.
Vitamin C je zvláště důležitý při likvidaci virů v dýchacích cestách a podporuje hojení poškozené plicní tkáně. Užívejte ho společně s účinnými antioxidanty flavonoidy (nebo bioflavonoidy), což jsou přírodní antivirové a protizánětlivé látky.
Při akutní bronchitidě pomáhá čaj z mateřídoušky zřeďovat hlen. Zároveň s ní můžete použít i jiné léčivky nebo je použijte na vystřídání; patří mezi ně oman pravý, jitrocel, andělika a yzop lékařský. NAC (N-acetylcystein), látka podobná aminokyselinám, rovněž ředí hlen a omezuje počet průduškových zánětů.
Vhodné jsou inhalace dle doporučení vašeho lékaře. …
google