petr77

Jak vyléčit kočičce uši? Používáte někdo Stronghold?

Kočka si škrábe ucho a jakoby utíká před bolesti. Kapky do uši si nenechá kápnout, hrozně řve, škrábe a uteče. Používáte Stronghold? Nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
anonym

Petře, zkuste veterináře. Pokud Vám předepsal lék, který Vaše kočka nesnáší, tak určitě najdete něco jiného, co bude snášet dobře. Stejně jako u lidí, pokud nejde o podpůrnou léčbu, nepouštěla bych se do radění, jak co vyléčit. Od toho jsou tady odborníci, aby našli, co bude nejvhodnější. Také je otázkou, proč si kočka ucho škrábe, zda se jedná o zánět, prašivinu, parazita nebo o něco jiného.

Další odpovědi
www

Stronghold kapky se používají na léčbu ušního svrabu, současně kočce z ucha páchne.
Kontaktuj s kočičkou svého veterináře a poraď se s ním, nepouštěj se do samostatných akcí s náhražkami léků!
Zkušenost.

briketka10

ano používám mám ho dva měsíce, kápnu do každého ouška 5 kapek no kapek je to gel a promnu aby to nevyklepal, dřív jsem měla kapky a ty nepomohly ten Stronghold pomáhá, ale musí se kapat pravidelně 5 dní pak přestat, ale spotřebovat do tří měsíců..
podívej se do ucha, jestli ho má špinavé a jako kávovou sedlinu v něm..

postup: buď někoho požádat, nebo si sednout a dát si kočku mezi nohy, tak aby se nemohla hýbat, zabalit přední packy třeba do ručníku a nakapat, příště bude držet, myslím, že už bude vědět, jak ji to pomohlo..
můj kocourek se teď ani nehne..

byl to bezdomovec a přitáhl si tak strašný ušní svrab a vyléčila jsem ho sama..