Jak vyléčit abces? Opakovaně se mi objevuje abces na vnitřní straně stehna.

Nevíte někdo jak se zbavit opakujícího se abcesu? Opakovaně se mi objevuje abces na vnitřní straně stehna. Asi 5cm pod tříslem.Končí to vždy na chirugii, kde mi ho naříznou a pak desinfekcí (višnákem a betadine) převazují, někdy doplní i antibiotiky. Poslední dobou už nezabírá ani to a já si ránu převazuji do zahojení třeba i dva měsíce. Je to docela dost otravující a navíc to dost hnusně bolí. Zážitek je to naříznutí a „lžičkou“ vyškrábnutí na chirurgii, mnohdy bez jakéhokoliv umrtvení, jelikož přijdu v zánětu a oni to opichovat nechtějí. Úspěchem bývá, když si vyprosím umrtvovací spey. Nemáte s tím někdo zkušenost? Jak se toho do budoucna zbavit. Nějaké hoemopatické přípravky nebo bylinky? Slyšela jsem, že se má omezit sladké a nebo také vůbec nejíst (pár dní), ale to již mám vyzkoušeno a funguje to tak na půl. Nejdříve se to zlepší a to docela o dost a pak se to zase samozřejmě zhorší. Díky za odpovědi.

Odpovědi
hanulka11

Ten se nětvoří jen tak z ničeho nic -je to nějaký zánět v těle -zde se dozvíte víc

Zdroj: http://absces­.podrobneji.cz/koz­ni-absces.aspx

skorcovaz

Nic osobního, ale absces v oblasti třísel se většinou tvoří po intravenozním podání drogy, do žíli v jejich oblasti.. Drogu si dávejte čistou jehlo, před a po aplikaci místo vydezinfikujte a natřite to heparoidem..
Nebo si tam radší nepíchejte žádný sajrajt!!!

kaba

Dobrý deň,
ja mám ten istý problém, no zatiaľ som nebola na chirurgickom zákroku. Vždy si hnis vytlačím, na chvíľu to prejde, ale asi po dvoch týždňoch mi to znova navrie. A takto sa to stále opakuje. Ale aj po vytlačení mi to úplne nezmizne, nahmatám si tam malú hrčku. Bolesť to nie je až taká strašná, dá sa s tým chodiť, no rada by som sa toho zbavila, no neviem ako a chodiť každú chvíľu do nemocnice, to mi tiež neznie najlepšie. Som mladá baba (24) a nechcem sa s tým trápiť do konca života!
Chcem sa opýtať, pomohlo vám na to niečo, alebo sa s tým tiež ešte trápite?
Ďakujem!

P.S: Drogy si rozhodne nepichám a ani inak nepodávam!!!