MITKEPEK

Jak vyklíčit Mungo fazole?

  1. jak se dají správně vyklíčit (naklíčit) zelené Mungo fazole – klíčím je vždy jen cca. 3 dny a i tak mají konce výhonků hnědé
  2. jak vyklíčit žluté Mungo fazole – klasické vietnamské fazolové klíčky – tenhle typ jsem normálně namáčel, po třech dnech začly smrdět, akorát naboptnaly a výhonek nikde.. kde se stala chyba?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si přečtěte

http://zivotni-energie.cz/mungo-fazole-mungo-klicky-priprava-a-recepty.html

Další odpovědi
modrypezotek

A nejlepší jsou na chlebě s máslem a posolené!