IrenaP.

Jak vyjadřují starší muži city?

Pěkný den, chodím čtvrt roku s mužem ve věku 46 let. Po deseti letech manželství (rozvádím se, mám malé dítě) jsem opět na začátku vztahu a najednou se jako pubertačka plácám v hloupostech. Vím, že to nejsou žádné starosti, přesto by mě zajímaly Vaše názory. Především pokud jste už také v podobném věku. 1.) Držíte se za ruku a dáte si pusu na veřejnosti? (my občas, ale přijde mi, že se stále kontroluje) 2.) Vyjadřujete si city slovně? 3.) Plánujete společnou budoucnost? (oba necháváme vztah polynout, ale přijde mi, že se oba bojíme, jestli nejsme pro toho druhého jen přestupní stanicí) Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
gecco

1.Ano a ano – proč ne, pokud chci/chce/chceme??
2. Myslíš třeba – „och, drahá, nemohu bez tebe žíti“? – tak to ne, ale naše komunikace je jiná, než s někým jiným.
3. Ano – ale ne tak, jako to dělal učitel Hájek z ´Básníků´…
😉

anonym

City lze projevovat i v tomto věku jak uvádíte,není na tom nic špatného,
hlavně ,že to vše funguje a láska kvete,když je jí dopřáno z obou stran.
Musíte to oba cejtit na plný pecky,jinak to asi nejde.