Adula.57

Jak vyhodnotí komise tento případ?

Dobrý den,
dnes jsem psala slohovou práci na maturitu z angličtiny. Měli jsme napsat článek do časopisu o novém filmu. Nějak mi to nedošlo a napsala jsem nadpis a potom i oslovení, které se do článku nepíše. Myslím si, že by to mohli zaměnit s dopisem a dát mi rovnou za 5. Přestože jsem napsala oslovení – Dear Readers, tak mám nadpis, nezkrácené formální tvary a nemám rozloučení. Myslíte si, že mi to uznají?

Odpovědi
Drap

Nikdo z nás nemůže tušit, jak to která komise bude hodnotit.

Mc Merkurion

… si myslim, že je spíš asi bude zajímat ta angličtina …