Mimi12345678

Jak vyhnat plchy z prvního patra do přízemí nebo úplně ven?

Máme chatu uprostřed lesa a nastěhovali se nám do ní plchové.Dokud byli v přízemí nebo ve sklepě nevadilo nám to, ale když začali lézt nahoru do prvního patra, kde máme ložnice, tak je to nepříjemné, protože škrábou do zdí. Je nějaká možnost jak je vyhnat?
Doplňuji:
Ano, jsou velmi roztomilí pokud netrhají prostěradla. Také to škrábání není příjemné.

Nejlepší odpověď
beer

Plši – nádherná a krásná zvířátka..
Vyhnat je ale bude horší, zkus odkaz: http://ekolis­t.cz/cz/zelena-domacnost/dotazy-a-odpovedi/jak-se-zbavit-plchu
Já bych si je tam ale nechal ))
Doplňuji:
Zkusil bych dát chatu do takového stavu, aby nemohli dovnitř. Ve tvém případě půjde pravděpodobně o plcha velkého, ten se dožívá tak max. 6ti let ))