Retko

Jak vyhledavat na google nazory lidi, recenze, komentare apod. ??

Ja vetsinou pridavam slovicka jako forum, nebo recenze za to co hledam..

Bohuzel mi to ted nestaci, tak potrebuju vice inspirace, nebo i nejakym zpusobem to obejit, cokoliv vas napadne…

Nechci psat dotaz zde a na podobnych sitech…

Diky

Nejlepší odpověď
Lucijej

já používám „blabla diskuze“ a vystačím si s tím

Další odpovědi
beer

Používám forum, diskuze, recenze, zkušenosti, uživatelé, komentář, atd. Tato slova měním a používám podle charakteru věci, která mne zajímá.

Emefej

Já si v nastavení vyhledávání přepnu na vyhledávání diskuzí, blogů nebo zpráv. Funguje to.