22aa

Jak vyhledat zařízení které podporuje dku-5?

Dobrý den.
Mám problém. Nainstaloval jsem virtuální počítač a na něm mám windows xp a nevím proč mi to nenajde zařízení. Dku 5 mi to najde ale mobil ne. Mám nokii 3120.Za kabel táta dal 30kč + poštovný a dopravu. Furt mi to píše no phone connected. Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Hlada

Do odkazu jsem dal český návod. Máš naistalovaný ovladač ve správném pořadí? Nejdřív instalace, pak telefon. Zkus v Nokia PC Suite i sériové připojení. Poslední verze funguje i pod Win 7 a ovladač má implementovaný.

Zdroj: https://docpla­yer.cz/12116128-Strucna-prirucka-instalace-ovladacu-nokia-connectivity-cable-drivers.html

elkon

Vyhoď už ty tvoje patlaniny do popelnice a bude tu klid.

22aa

A to jsim mám koupit nevýkonnou sračku od jitky bejšovcový nebo co?