Džanička

Jak vyhledat bytovou jednotku na mapě.

Na této stránce www.nahlizeni­dokn.cuzk.cz jsem si na mapě vyhledala dům ve kterém bydlíme. Vyhledám si u toho kdo je majitelem (jsme v pronájmu), ale protože s majitelem máme dohodu že budeme domek splácet aby byl jednou náš, tak potřebuji vědět, jestli garáž která je na zahradě a celá už padá, je na té mapě zapsaná nebo ne. Jde mi o to jestli jí můžu bez povolení shodit, pokud tam psaná třeba není. Majitelka je stará paní kolem 80 let a toto prý neví, protože uvedený domek zdědila. Já bych chtěla vědět jestli se to na této mapě dá najít nebo ne, abych nemusela letět na katastr aby mi mapu ukázali. Jenže když si označím domek v mapě tak se mi zobrazí informace o pozemku, ale když si zadám že chci vidět stavbu nebo jednotku a zadám číslo popisné, tak mi to napíše že jednotka nebo stavba nebyla nalezena. Nevíte jak do toho aby se mi něco ukázalo? Snad jsem to napsala srozumitelně.

Odpovědi
anonym

chcete najít garáž v katastrální mapě? pokud není zakreslena a povolena ve stavební dokumentaci, tak to beru, jako že neexistuje a odstraním. předpokládám, že tuto dokumentaci nemáte k dispozici. pak jí musí mít majitel, nebo by mohli pomoci na příslušném stavebním úřadě

anonym

Zkus to tady,ale nevím jestli to je ono,co hledáš.
Jen to asi budeš hledat marně.
http://showmys­treet.com/

cukrar

Lze to najít, když budete hledat na listu vlastníka, na mapě to je vidět. Přesněji, já to na svém vidím..

Hlada

Musí to jít. Zkontrolujte správné zadání obce (musí se potvrdit) a část obce. Přece ten domek není na černo. Na katastru jinou mapu nemají. Jesli tam ta garáž nemá číslo nebo není zakreslená, tak není zkolaudovaná a můžete se dohodnout na odstranění.

Džanička

boreczech: Ano chci najít garáž v katastrální mapě. Paní domek zdědila od pána o kterého se starala, ptala jsem se jí a mapu domu a pozemku snad nemá. Proto jsem se právě ptala jestli bych vyhledala na internetu abych na ten katastr nemusela letět.

gagaga

http://www.ika­tastr.cz/#zoom=8&lat=49­.74701&lon=15­.7673&layers_3=0B000FFT­FF

gagaga

Dzanicko, nic mi do toho neni , ale pisete :
s majitelem máme dohodu že budeme domek splácet aby byl jednou náš..
ja jen doufam, ze dohodu mate pisemnou, smlouvu overenou od notare .., protoze pokud je pani starsi, mohl by po jeji smrti domek pripadnou jejim dedicum..
poradne si to proverte, at nesplacite domecek v domeni, ze bude jednou Vas, a pak zustanete bez strechy nad hlavou..

  • iv-