zjentek

Jak vyhledám své vlastní otázky, které jsem tady před časem položil a teď je nemůžu dohledat?

Tak třeba- co pomůže na opar. Anebo- jaká barva se hodí ke stříbrné. Vím, že jsem se na to už ptal, ale nevím, jak jsem dotaz formuloval a otázka je tím pádem „nedohledatelná“. Když se zeptám znova, asi mi to někdo borec/borka smaže coby duplicitní příspěvek.
Jak se tohle řeší?
Tady je STRAŠNÁ orientace v historii, nemám na její procházení celej den ;(

Nejlepší odpověď
briketka10

No, když se tolik ptáš tak se nediv.
Jdi na svůj Profil – odpovědi – hledej :)

Najdeš odměna Tě nemine..

Další odpovědi
bolak

https://www.go­ogle.cz/search?q=jak%C3%­A1+barva+se+hod%C3­%AD+ke+st%C5%99%C3%AD­brn%C3%A9+zjen­tek+site%3Aod­povedi.cz&oq=jak%C­3%A1+barva+se+hod%C3­%AD+ke+st%C5%99%C3%AD­brn%C3%A9+zjen­tek+site%3Aod­povedi.cz&aqs=chro­me..69i57.12853j0j4&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8

gecco

Zeptej se znovu – a nech hledání na borci\borce…
😉

Lamalam

To nevím, asi to neumíš, např. já se ve všech svých otázkách orientuji velice snadno.

Kepler

Když si klepneš na Můj profil, tak to tam není?

Klaproth

Viz Lama. I já všechny své tázky snadno prohledám.

pusinka50

Zadala jsem vpravo do vyhledávací lišty „Zjentek odpovědi.cz opar“. A tady máš svou minulou otázku. 🙂

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-prirodni-porostredek-je-zvlast-dobry-k-lecbe-oparu

zjentek

Pusinko, chtěl jsem nominovat, ale po nominaci bolaka už to nejde… tázající nejspíš nemůže nominovat dva obdržené příspěvky, což je tež na … však víš ;)

pusinka50

No jo no, chvilku si pobrečím......

zjentek

Bolák, já měl jen podezření, že seš génius, ale nemýlil jsem se ;¨)

bolak

ano, neschopnost programátora zdejších stránek ve mně probouzí genialitu 🙂

zjentek

Lamolam, ty máš 14 tisíc bodů s dvacítkou otázek? Tyve, to se jen tak nevidí!

bolak

asi toho ví víc než neví (to je vostuda 😉