Jak vyhledám starou knihu ?

Kde dohledám název a případně autora jedné prvorepublikové odborné knihy,která mi byla odcizena a já ji potřebuji najít alespoň v archivu? Pamatuji si přibližný rok vydání a zaměření. Existuje nějaký seznam veškerých knih,které byly v minulém století u nás vydány ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Určitě existuje v Technické, nebo Univerzitní knihovně, na netu těžko. Podle typu odbornosti bych zadala dotaz v některé z těchto institucí.