jak vyhlásit finanční bankrot…

mam finanční problémi a dále nevím jak dál splácet nevite jak mam vyhlásit finanční bankrot teda jestli to vůbec jde??děkuji za odpoved

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jde to. Musíte mít aspoň 1 pohledávku minimálně 30 dní nezaplacenou. Na linku najdete kontakt na poradny, radím se minimálně poradit, co všechno musíte předložit pro žádost o oddlužení, je toho víc a udělá se při tom dost chyb, lepší je zaplatit 5 tis. právníkovi, aby za vás podal všechny potřebné žádosti a máte po starostech. I když vám soud uzná osobní bankrot, přesto budete muset splácet podle výše vašeho platu a výše životního a existenčního minima nějakou částku měsíčně po dobu 2 let. Ale ve finále zaplatíte mnohem méně, než dlužíte.

Zdroj: http://portal­.justice.cz/Jus­tice2/ms/ms.as­px?o=23&j=33&k=4709&d=22­0706

Další odpovědi
stela

Nejlépe si zajít k právníkoj aby vám to vubec sepsal.Potřebujete k tomu všechny potřebné doklady o vašich pohledávkách,nesmí nic chybět ani jeden výpis,poštu co vám zasílala banka nebo kde všude máte dluhy.Papíry o příjmu o výdajích.Je to na delší dobu,ale musíte mít vše,jinak se s váma ani soud nebude zabývat..Přeju at to dobře dopadne