Kelt

Jak vyfotit to, co si promítám na počítači?

Pouštím si nějaký film nebo klip a chtěl bych si z toho udělat snímek. Jak na to? Mohl bych zkusit Prt sc, ale to jde jen pro nepohyblivé obrázky. Existuje nějaká aplikace? Na předchozím počítači to šlo, tady nevím. Děkuji

Odpovědi
quentos

Mně u klipů PrtSc funguje. Jen je třeba klip předtím pozastavit.

dr.luha

Většina přehrávačů umožňuje uložení snímku, např. VLC.

aliendrone

Nějak nechápu, screenshot jde udělat pomocí „Print Screen“ VŽDY – ať již koukáš na cokoliv – film či statickou plochu/obrázek. Na co se PŘESNĚ ptáš? :o