ivosek2

Jak vyflusnout hlen v krku?

Když kourim tak mi docela vadí hlen v krku jak ho vyflusnout ? Rady ze nemám kouřit mi nepomuzou :)

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na rady, vyberte si, která vám bude vyhovovat.

Jak se zbavit hlenu
http://cs.wiki­how.com/Jak-se-zbavit-hlenu

Ale jedno varování: „Pokud hlen v krku zhoustne tak, že nemůžete dýchat nebo polykat, napijte se pro okamžitou úlevu hned vody, potom se vysmrkejte a 2 minuty bručte. Pokud stále nemůžete dýchat a dál se vytváří hlen, je nutné ihned navštívit lékaře.“

Každému zabere něco jiného. Léčím se křenem, zázvorem, medem a citronem, bylinkovými čajij, kloktám atd.

Další odpovědi
suaeda

Což tomu příště předejít prevencí. Mám vyzkoušený zázvor. Začne mi škrábat v krku, pomalu se chystá spustit rýma tak si připravím menší kousek očištěného syrového zázvoru a v ústech rozkoušu. Šťáva, která pálí jako čert celou ústní dutinu a současně i horní cesty dýchací řádně vydesinfikuje. Upozorňuji, že je to hodně ostré, horší než papričky, ale pomáhá to.