dust8

Jak vydržet déle jak tři dny střízlivosti?

Včera jsem to už nevydržel a přerušil tří denní půst a zase pár lahváčů padlo. Je to, ale dobrý pokrok ne
Možná je to i znát na mých otázkách? Třeba se i tím „delším“ střízlivěním opět kroutí a vytváří mozkové buňky?
Kdyby se každý střízlivý den navyšovalo malinko IQ, tak by to mohla být i jedna z mála dalších motivací pro další pokusy střízlivění?

PS: Dnes jsem ještě nic neměl, takže uvidíme, ale většinou začínám později odpoledne, abych si nepřipadal jako darebák. ;)

Odpovědi
Kelt

Jednou jsem zkoušel pít denně jedno pivo, a dá se to vydržet. A prodlužoval jsem interval, kdy jsem si dal pivo. A stejně se dá ožrat na plech a vydržet jeden den nepít, pak zase dosáhnout původní hladiny a zase nepít 2 dny atd. Dá se experimentovat. Nevýhodou je ta, že opilý člověk moc neumí kombinovat a nevydrží nepít. Ale myšlenka určitě skvělá.

led

Jednoducho. Nepiť alkohol. Radšej vodu