Paranormal

Jak vydržet co největší bolest?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak vydržet co největší bolest.. Myslím tím všecho. Břicho, zuby, hlava,kousnutí od prsa, rána do obličeje… cokoliv.. Vím že máme nějaký práh bolesti, ale jak vydržet co největší bolest. zatnout zuby a dál? Samozřejmě bez prášků.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mohl bych ti tady namlouvat nemyslet na to, něco dělat, ale ono se to řekne.
Prostě vydržet. Co chceš slyšet víc.
Jsou situace kdy ti nic jiného nezbyde !

Další odpovědi
RyuzakiKate

Trénovat svou vůli. Pak je člověk schopný zvládnout ledacos.

Awe

Myslím si že hlavní smysl bolesti je v hlavě. Takže pokud máš v hlavě srovnané některé věci bolest prostě necítíš. Bolest je hlavně psychická záležitost, citlivější jedinci vnímají bolest více než ti odolnější. Sám sem tohle poznal po rozchodu s mou bývalou. Měl sem takový bordel v hlavě že nějakou fyzickou bolest už sem necítil, a díky tomu jsem si nasekal nemálo problému. Jestli chceš alespoň částečně přebít lokální bolest, tak na to klasicky pomáhá větší bolest.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rkKsi_qpkJw

JajaJ

Jsem slyšela, že když je člověk ožralej, tak nemá žádný práh bolesti.. :D

led

Každý človek má svoj prah bolestí.
Niekoho bolí pichnutie ihlou u lekára, niekoho už samotné pomyslenie na trhanie/vŕtanie zubu, niekto si zlomí končatinu a len tíško trpí a vedľa neho rumázga (hlasno narieka) človek s modrinou na ruke.
Najdôležitejšie pri bolesti je, na samotnú bolesť nemyslieť. Najväčšia bolesť je bolesť duševná, ktorá sa naozaj veľmi ťažko prekonáva. Tu bojujú medzi sebou myšlienky bolesti a myšlienky zachovania duševného zdravia.
Viem, ľahko sa to hovorí, ale zažila som to v praxi.
Ako obrana proti bolesti pôsobí vznik adrenalínu, zaujatosť k práci, k človeku, či láska k životu.
Vtedy človek dokáže aj nemožné (z nášho pohľadu).
Profesionální tanečníci – baleťáci napríklad tvrdia, ak pri tréningu necítia bolesť, cvičenie nie je dostatočné.
Alebo spomeňme si na beznohého letca Maresjeva (sovietskeho idolu nezlomnosti človeka), ktorý so zlámanými nohami sa dokázal doplaziť až k životu, alebo Jacka Londona a jeho Lásku k životu a putovanie Aljaškou, či „Útek zo Sibíre“ o strastiplnej a bolestivej ceste ku slobode. Vtedy človek dokáže prekonať aj sám seba.

Reezo

Doporučil bych léky nebo drogy. Potom záleží na člověkovi, jestli má nebo nemá snížený práh bolesti.