briketka10

Jak vydezinkfikovat přepravku po rozkládajícím se zvířátku?

Abych ji mohla opět používat. Jaký mám koupit prostředek.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Savo original pro desinfekci.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Savo, a možno běžný (viz odkaz). Vymýt vodou, pak neředěným Savem a vypláchnout pak opět, i několikrát, vodou. Pak případně použít (pokud bude nutno „navonět“) třeba i některý s vůní (koupelny).
https://www.sa­vo.eu/cs/produk­ty/savo-original/

Drap

V domácích podmínkách bych použil Savo, řádně potom vypláchl a bude to v pořádku.

zjentek

Briketko a myslíš tu přepravku, co v nich nosíme zvířátka k vetovi? Hele, to si musíš doma vždycky přepočítat mazlíky HNED, jak se vrátíš od veta. Pro příště. Myslím to dobře, snažím se poradit. Pa, z. (;

briketka10

Děkuji za radu s tím Savem original. To si koupím.
Mám jen bez chloru na podlahy to bych asi použít
v neředěném stavu nemohla, žené?

briketka10

Drape, jaký druh Sava?