mandiice

Jak vydělávat z domova?

Odpovědi
Drap

Tak to jde poměrně obtížně. Výhodu mají v tomto někteří špičkoví manažeři, a počítačoví experti. Ti dost často vydělavájí často velmi slušně z domova. Pokud patříš k těmto, nebo podobným kategoriím, najdi si někoho , kdo tě zaměstná a umožní ti to.

gecco

A co umíš???
😉

danda5

Já s výdělkem z domova začala , s affiliate programem- a ještě si zdarmu můžu vytvořit web, dělat videa, pořádat videokonference, vytvořit eshop+pokladnu, vše co potřebují podnikatelé a obchodníci k svému vydělávání peněz, affiliate je postaveno tak, že si přijdeš až na několik tisíc za měsíc-prostě super systém, info na email třeba dám.

natasanatasa

Hele, pokud chceš vydělávat z domova, tak mrkni na různé inzertní servery, jako je třeba webtrh nebo tak, ať si uděláš přehled o tom, po čem je vlastně poptávka a ujasníš si, co vlastně můžeš nabídnout. Určitě bych ale prvně začala při zaměstnání a až potom to jela jako hlavní výdělečnou činnost. Já to tak neudělala a zažila jsem dost těžké období, kdy jsem si hodněkrát musela půjčit. Většinou se mi podařilo využít nějaké akce jako první půjčka zdarma (viz. https://www.le­takomat.cz/fi­nance/prvni-pujcka-zdarma ), takže jsem to vždycky zvládla splatit, ale psychicky to bylo fakt náročné.